OPŁATY

Jednorazowa opłata wpisowego za dany rok szkolny – 230,00 zł (opłata obejmuje podręczniki oraz ubezpieczenie NNW).

Miesięczna opłata czesnego – 350,00 zł

Opłata za wyżywienie – stawka dzienna 9,50 zł–  (śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąska) – płatne za cały miesiąc z góry.
W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu i zgłoszenia tego do godziny 8:00 następuje zwrot kosztów posiłku w kwocie 100%.

Wycieczki, teatrzyki, rytmika, zajęcia taneczne, plastyka, j. angielski, logopedia, spotkania z psychologiem, zajęcia z rękodzieła, metoda ruchu rozwijającego W. Sherborne, zajęcia stymulujące w sali doświadczania świata, elementy Integracji Sensorycznej, cykliczne zajęcia z udziałem psów terapeutycznych – nieodpłatnie.

Wszystkie materiały i pomoce dydaktyczne potrzebne do przeprowadzenia podstawowych zajęć są zapewnione przez placówkę.

Dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego nie ponoszą żadnych opłat związanych z pobytem w przedszkolu.