KADRA

Punkt przedszkolny „Mali Odkrywcy” to placówka stworzona przez zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Naszą misją jest dbanie o wszechstronny rozwój dziecka od najmłodszych lat.

O edukację „Małych Odkrywców” troszczy się wykwalifikowana grupa pedagogów i psychologów. Nasza kadra składa się z osób energicznych, posiadających wiedzę w zakresie edukacji przedszkolnej oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. W swojej pracy wykorzystujemy różnorodne metody pracy z dziećmi. Nasi nauczyciele zobowiązani są dbać o wysoki poziom pracy dydaktyczno – wychowawczej, m.in. poprzez profesjonalne przygotowywanie się do zajęć oraz indywidualizowanie pracy w zależności od potrzeb i możliwości dzieci.

Poświęcamy dużo energii na prawidłowy rozwój dzieci. Naszych nauczycieli codziennie wspierają terapeuci Centrum Terapii i Diagnozy INICJATYWA prowadząc indywidualne zajęcia terapeutyczne. Korzystamy ze wsparcia psychologów, logopedów, fizjoterapeuty, pedagogów specjalnych oraz dogoterapeuty.

Dodaj komentarz